با پایان رقابت های مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور، 16 تیم راه یافته به مرحله دوم مشخص شدند.

والیبال ساحلیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور ازساعت 9:30صبح امروز (چهارشنبه) در زمین ساحلی مجموعه ورزشی آهوان بانک تجارت آغاز شد.

 

در پایان این مرحله از هشت گروه دور مقدماتی 16 تیم به مرحله دوم که به صورت حذفی برگزار خواهد شد، صعود کردند.

 

*نتایج کامل مرحله مقدماتی این مسابقات به شرح زیر است:

اتو سرویس جعفری ندیم 2 - مجموعه ورزشی ترانی سمنان صفر (21 بر 12 و 21 بر 17)

هتل ارشیایی کلاچای صفر - هیات والیبال تنکابن 2 (7 بر 21 و 13 بر 21)

توسکا محله چابکسر 2 - سازمان منطقه آزاد کیش صفر (21 بر 18 و 21 بر 18)

آب معدنی سوپرایز 2 - نظام مهندسی مازندران صفر (21 بر 19 و 21 بر 13)

شهرداری ارومیه 2 - آیندگان گلستان صفر (21 بر 19 و 21 بر 14)

بیمه کار آفرین2 - شهد آرا کاسپین صفر (21 بر 5 و 21 بر 9)

اتو سرویس جعفری ندیم یک - بانک تجارت آذربایجان شرقی 2 (21 بر 16، 8 بر 21 و 11 بر 15)

هتل ارشیای کلاچای صفر - اداره بنادر بوشهر 2 (19 بر 21 و 12 بر 21)

توسکه محله چابکسر 2 - شموشک مازندران صفر (21 بر 14 و 26 بر 24)

بافه سیم گلستان 2 - هیات والیبال سنندج صفر (21 بر 11 و 21 بر 11)

میکا مال کیش صفر - هیات والیبال عباس آباد تنکابن 2 (19 بر 21 و 17 بر 21)

بانک تجارت آذربایجان شرقی 2 - مجموعه ورزشی ترانی سمنان صفر (21 بر 9 و 21 بر 13)

اداره بنادر بوشهر صفر - هیات والیبال تنکابن 2 (26 بر 28 و 14 بر 21)

شموشک مازندران 2 - سازمان منطقه آزاد کیش صفر (21 بر 9 و 21 بر 4)

 

*اسامی تیم های صعود کننده به دور دوم رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور به شرح زیر است:

گروه اول: شهرداری ارومیه (پرویز فرخی و آق محمد سلاق) و آیندگان گلستان (کیوان صحنه و لقمان شکوری)

گروه دوم: بیمه کارآفرین (صابر هوشمند و بهمن سالمی) و شهد آرا کاسپین (سروش جعفری و مجتبی امیری)

گروه سوم: بافه سیم گلستان ( ابراهیم سن سبیلی و عبدالحامد میرزاعلی) و هیات والیبال سنندج (رشاد رضایی و فربد خلیلی)

گروه چهارم: هیات والیبال عباس آباد (ابوذر شبانکار و میلاد درگاهی) - میکا مال کیش ( کیا شوشتری زاده و هادی جعفری)

گروه پنجم: آب معدنی سوپرایز ( بهمن قلی پوری و امید شوشتری زاده) و نظام مهندسی مازندران (مرتضی شالی کار و مهدی جعفرپور)

گروه ششم: توسکا محله چابکسر (یوسف دو بنده و شهرام قاسم خواه) - شموشک مازندران (ایمان کرمی نژاد و بهنام توکلی)

گروه هفتم: هیات والیبال تنکابن مازندران (حسین حسین آروئی و رحیم آبانی) و اداره بنادر بوشهر (عبدالخالق کرمی نژاد و محمد کرشاسبی)

گروه هشتم: بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگری) و اتو سرویس جعفری ندیم (عزیز امامیان و وحید نیکوفر)

مرحله دوم این مسابقات از عصر امروز آغاز می شود و بر اساس برنامه سه دیدار امروز و پنج دیدار فردا برگزار خواهد شد.

 

*برنامه دیدارهای مرحله دوم این رقابت ها به این ترتیب است:

شهرداری ارومیه - شموشک مازندران

شهد آرا کاسپین - بانک تجارت آذربایجان شرقی

آب معدنی سوپرایز - اداره بنادر بوشهر

نظام مهندسی مازندران - هیات والیبال عباس آباد

بافه سیم گلستان - میکا مال کیش

هیات والیبال سنندج - توسکا محله چابکسر

هیات والیبال تنکابن - اتو سرویس جعفری ندیم

آیندگان گلستان - بیمه کار آفرین

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها