روز دوم مسابقات جام قهرمانان قاره ها با برتری تیم های ایران، برزیل و روسیه به پایان رسید.

به گزارش والیبال ایران، دومین روز مسابقات جام قهرمانان قاره ها موسوم به جام "جهانی کوچک " امروز برگزار و در نهایت تیم های ایران، برزیل و روسیه موفق شدند در برابر حریفان به برتری دست یابند.

 در اولین دیدار روز دوم، از ساعت 6:40 صبح امروز تیم ملی کشورمان در یک جدال جانانه به مصاف نایب قهرمان قاره سبز رفت و با برتری 3 بر 2 مقابل لاجوردی پوشان ایتالیا زمین بازی را ترک کرد. تیم ایران ست های اول (26 بر 24)، سوم (25 بر 23) و پنجم (25 بر 12) این بازی را از آن خود کرد و در مقابل ست دوم  (25 بر 16) و چهارم (25 بر 23) را به حریف واگذار کرد، تا سهم ملی پوشان ایران از این بازی 2 و ایتالیایی ها یک امتیاز باشد.

 

در دومین بازی روز دوم از ساعت 10:40 صبح به وقت ایران نمایندگان آمریکای شمالی و جنوبی به مصاف یکدیگر رفتند. این در حالی بود که دو تیم بازی روز گذشته خود را با برد 3 امتیازی پشت سرگذاشته بودند، برزیل با نتیجه 3 بر 1 ایران را شکست داده بود و آمریکایی ها ژاپن میزبان را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب خود ساخته بودند.

این دیدار با پیروزی قاطع شاگردان رزنده همراه شد و در نهایت طلایی پوشان برزیلی در حالی که روز گذشته یک ست به ایران واگذار کرده بودند، آمریکا را با نتیجه قاطع 3 بر صفر (31 بر 29)، (25 بر 23) و (25 بر 23) در هم کوبیدند. بدین ترتیب این تیم 6 امتیازی شده و به صدر جدول رفت. آمریکا نیز امتیازی به 3 امتیاز قبلی اش اضافه نکرد، تا چشم به بازی آینده های داشته باشد.

 

در سومین و آخرین دیدار امروز نیز ژاپن میزبان که یک شکست 3 بر صفر مقابل آمریکا در کارنامه اش داشت رودروی روسیه ای  قرار گرفت که دیدار روز گذشته خود را با نتیجه 3 بر 1 به ایتالیایی ها واگذار کرده بود. ژاپن در این دیدار هم حرفی برای گفتن نداشت و در نهایت با نتیجه 3 بر صفر (25 بر 16)، (25 بر 17)و (25 بر 18) مغلوب روسیه شد.

بدین ترتیب در پایان روز سوم مسابقات برزیل 6 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت و تیم های ایتالیا 4 امتیاز، آمریکا و روسیه هر کدام با 3 امتیاز و تیم ملی کشورمان با 2 امتیاز در رده های دوم تا پنجم قرار گرفته و ژاپن میزبان بدون کسب امتیاز در انتهای جدول جای خوش کرد.

ادامه این رقابت ها با یک روز وقفه از روز جمعه با برگزاری 3 دیدار (ایران - روسیه)، (ایتالیا - آمریکا)، (ژاپن - برزیل) پیگیری خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها